Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apró, viszketo holyagok...

Apró, viszketo holyagok jelentek meg a kezemen es a labamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám enyhíteni ? Megorulok a viszketestol ....
2013. aug. 4. 12:43
 1/3 anonim válasza:
Nekem ugyan ez van, nálam napallergia... De lehet a meleg vagy valami étel is. Hintőpor, Vagy kérj a gyógyszertárban viszketés elleni krémet. Én calcimuscot is ittam semmi bajod nem lehet tőle, ha huzamosabb ideig tart akkor bőrgyógyász :/
2013. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napon nem voltam.Lehet ilyen a borotvalastol ?
2013. aug. 4. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanilyenem van 1 hetes korom óta. Provbald meg, hogy természetes dolgokat hasnalsz magadra.tusfurdo helyett bioszappan, folyékony szappan helyett bioszappan, biosampon hasnalata. nekem ez teljesen lenullazza a holyagjaimat. amúgy dyshidrosisnak hívják ezt a betegséget. a bőrgyógyász tud rá felírni valamit, nekem színtelen castellanit szokott, de az nem hat rá. ha nem tudsz vagy akarsz áttérni a bio dolgokra, akkor legalább csak a kezedet mosd bioszappannal, aztan meglátod h javul e tőle. bocsi a hibákért, telorol vagyok. am a hintopor enyhiti.ne nyomd ki a holyagokat mert akk rosszabb lesz. és ne vakard mert égetni fog egy idő után.jobbulást.:-)
2013. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!