Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnatok jo bevalt hazi...

Tudnatok jo bevalt hazi praktikat korpas viszketo fejborre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze! Akár fejet is moshatnál :)) -.-''
2012. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem is sokaig ez volt a gondom...teli időszakban, a sapkától jött elő nekem a korpa, de csak foltokban, és azokon a helyeken picit viszketni is szokott a fejem. annyi, h be szoktam kremezni ezeken a helyeken testapoloval hajmosas elott a fejemet, illetve találtam egy jó sampont, ami nekem bevált (kék schauma korpás hajra) és csak ezt használtam amig el nem mult teljesen a korpa es a viszketes
2012. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anettkéttével ***** válasza:
A korpát majdnem minden esetben a kiszáradt fejbőr okozza, kivétel, ha valamilyen gombás fertőzésről van szó, stb. Én nem biztos, hogy ajánlanám a testápoló fejre való felvitelét, az nem véletlenül van testre. A fejbőrnek speciális ápolásra van szüksége. Nekem a netúrkozmetikumok váltak be, ugyanis azok mindenféle szintetikus anyagtól mentesek, tehát nem okoznak további irritációt. A Logona termékcsaládnak vannak nagyon jó samponjai, a Boróka sampon kifejezetten korpásodásra hajlamos fejbőr kezelésére ajánlott. Csak természetes összetevőket tartalmaz, úgyhogy én nyugodt szívvel ajánlom! A Müller drogériákban hozzá lehet jutni (ott a legegyszerűbb), de más bio kisboltokban is megtalálható.
2012. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem durván korpásodik télen a hajam,de nyáron is,bár akkor kevésbé!

patikában vettem teafaolajos sampont 1600 körül volt,dr müller márkanévvel!nálam nagyon bevált!

korábban azt is csináltam,h teafaolajat csepegtettem pl Fructisba és úgy mostam hajat!teljesen megszűnik tőle a korpa(legalábbis nálam),viszont eléggé szárítja a hajat,szval érdemes ápolni valamilyen balzsammal,én méhpempős elseve-t használok.

2012. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!