Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom 30 évesen állandóan...

Az arcom 30 évesen állandóan fáradtnak tűnik, nem nagyon sminkelek, csak keveset alszom a munkám miatt. Milyen kozmetikai kezelést próbáljak ki, ami hatásos lenne?

Figyelt kérdés

30 éves lány vagyok, nem dohányzom, alkalmanként iszom csak, viszont sokat dolgozom és keveset alszom. Úgy érzem az arcbőröm (talán a kevés alvás miatt) sokkal öregebbnek tűnik, olyan mintha állandóan fáradt lennék (akkor is, ha kialszom magam néha). Milyen kozmetikai kezelés vált be nálatok, mit próbáljak ki? (olyasmikre gondolok, mint pl az aranykezelés, vagy nem tudom milyenek vannak még)

Előre is köszi.


2009. okt. 25. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nkesvewsem kozmetikai kezelés, csak sima krém.Swiss Formula - Eye and Face Stress Gel. Az utóbbi években sajna hígabb lett, de talán még mindig jó.

Én ezt használom, bár mindennapos jelleggel elfelejtem. 28 éves vagyok, keveset alszom, sokat dolgozok, sminkelek (igaz, az arcbőrömet nem, csak a szememet, számat), hétvégén iszom, dohányzom, és 20-22 évesnek szoktak nézni (bár ebben az öltözködés és a kibontott hosszú haj is szerepet játszik). Szerintem a szép bőröm titka az, hogy soha nem ettem sok csokoládét, édességet, mogyorókrémet, stb. hanem egészségesen próbáltam táplálkozni, hogy kompenzáljam a bulikat, meg egyébként is. Meg mindig lemosom a sminket ha hazamegyek - nem szabad sminkben aludni!

2009. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ezt azért kipróbálom :-) én már azzal is elégedett lennék ha annyinak néznének, mint amennyi vagyok... durva, hogy az ember dolgozik azért, hogy legyen pénze aztán a pénzt elköltheti arra, hogy visszanyerje azt a külsőt, amilyen akkor lenne ha nem dolgozna annyit, hanem pihenne is...
2009. okt. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!