Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a legnagyobb...

Milyen volt a legnagyobb hajvágásod?

Figyelt kérdés

Milyen hosszú volt előtte a hajad és milyen lett?

Megbántad? (Természetesen inkább lányoktól kérdezném. )



2013. aug. 5. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. a hátam közepéig ért a hajam, állig érőre vágattam, ilyesmire:

[link]

Nem bántam meg, de azóta újra elkezdtem növeszteni (most majdnem derékig ér. :D)

2013. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még másodikos koromban hátközépig érőről egészen fiúsra 3-4 centisre mindenhol :D Nem bántam meg, mert utáltam fésülködni akkoriban és a hajmosás sem tartozott a kedvenceim közé.

4 hónapja pedig a köldökig érő hajamat vágattam vissza a mellem közepéig. Ezt sem bántam meg :)

2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt annyira nagy változás, hátközépig érő hajamból lett váll fölé érő.

Majd a kulcscsontig érőből állig érő.

Nem bántam meg egyáltalán, mert nekem a hosszú haj amúgy is furán néz ki, és legalább nem sülök be.

Amikor először lett vágva így, akkor kellett egy kis idő mire megszoktam, de szerettem. Kivéve, hogy egy másik fodrásznak kellett helyrehoznia, mert irtó rondán lett levágva. Na de mindegy is.

A második példánál az elején volt bennem egy kis megbánás, hogy miért ilyen rövidre, de első mosás után, mikor magamnak állítottam be, megszerettem. Nagyon szeretem most.

2013. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csípőmig érő NAGYON dús hajam volt.

Januárban mentem levágatni a mellem aljáig ér most kb. és ritkíttattam is.

Amikor vágták a hajam a székbe már majdnem sírtam..de még a barátnőm aki nézte ő is:')

2013. aug. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár éve derékig érőből lépcsőzetes vállig érőre vágattam,az elején még bántam,aztán megszerettem,most megint növesztem,de olyan hosszút többet nem szeretnék,nekem sok volt vele a macera.(:
2013. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első osztály végén a gyönyörű, dús fenékig érő hajamat picivel váll fölé érőre vágattam. Akkor nem volt gondom ezzel, de visszagondolva mit meg nem adnék hogy ismét olyan hajam legyen.
2013. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Térdig érő hajamat vágattuk hátközépig érőre , de nem bántam meg. Most fenékig érő hajam van ,nemrég vágattam belőle kb. 30 cm-t.
2013. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!