Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 éves kislánynak milyen...

4 éves kislánynak milyen frizurát készítsek egy esküvőre? Koszorúslány lesz.

Figyelt kérdés
A hajáról annyit, hogy világos színű, félhosszú, kb a válláig ér, vagy kicsivel feljebb, és hullámos.

2013. aug. 5. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy egy kis begöndörítés, vagy egy hátul fonat
2013. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Bocs, az kimaradt, hogy sütni nem szeretném, csak csattal, hajgumival dolgoznék. A fonás jó ötlet, megpróbálom, de lehet, hogy rövidke hozzá a haja. Jöhetnek még ötletek.
2013. aug. 5. 23:31
 3/8 segíts!! válasza:
Szia! Megpróbálkozhatnál a fonással de itt van pár kép még kislányoknak bár nem tudom milyen rövid a haja :) [link]
2013. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, kösz a tippet :) még mindig jöhet ötlet :)
2013. aug. 6. 13:56
 5/8 anonim válasza:
10%
szerintem rakj verd rá a hajára utánna nyald le és vágd kopaszra ugy jólesz
2013. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%
Szerintem vágasd le kopaszra legjobb !!!
2013. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nagyon szépek:

[link]

2013. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Regi_95 válasza:
Elhiszem, hogy nem szeretnél sütővasat használni mert kiszárítja a haját és töredezik is tőle de van ilyen szivacs amit bele lehet tekerni a hajába és attól nagyon szép göndör lesz.De ha csak csatokkal meg hajgumival szeretnéd megcsinálni akkor a fonás pl az is nagyon szép ami úgy megy végig mint egy hajráf de mindegyik aranyos :)
2013. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!