Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszer eltávolitáshoz mi a...

Miteszer eltávolitáshoz mi a legeredményesebb módszer? Tapasz, krém vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sok miteszer van az orromon és nem tudom hogy mivel tudnám eltüntetni. Kozmetikushoz is járok .

2013. aug. 6. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak tapaszok, amik elég jók.

Nálam a heti 1-2 arcradírozás alkalmával is szépen kitisztulnak a pórusok.

Valamint minden reggel és este használok arctejet és tonikot.

2013. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házi tapasz. Tej + zselatin. Persze ha nem tágak a pórusok akkor minden ilyen kezelés előtt gőzölni kell. Azt kamillával érdemes.
2013. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy kanálnyi zselatinhoz egy kanál tejet raksz.Berakod 10mp-re a mikróba és melegen felkened az orrodra.Rajtahagyod míg megszárad és lehúzod.
2013. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én azt csináltam, hogy egy kanál vaselin-hez tettem kb 2 ek sót (nagyszeműt). jól összekavartam és a már megtisztított arcra tettem fel, körkörösen masszíroztam a bőrömbe főleg az orromon. amikor már kipirul és kezdett fájni akkor abbahagytam és lemostam ( nagyon nehezen jött le a vaselin miatt) amikor már leszedtem az arcomról akkor még egyszer lemostam dove szappannal hogy tuti teljesen lejöjjön. utána belea arc tonikkal letöröltem. kicsit csípett de nem nagyon. megvártam még megszárad aztán egy nappali arckrémmel hidratáltam ..

amikor kész lettem és teljesen bemasszíroztam a krémet akkor a családom azt hitte hogy új púdert vettem, mert annyira sima energikus és ragyogó lett a bőröm.

de nagyon durva lett a végeredmény, kb alig van az orromon miteszer.

2013. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)) kipròbálom őket
2013. aug. 7. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!