Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félvér, fekete lányok! Hogy...

Félvér, fekete lányok! Hogy simítjátok a hajatokat, vagy parókát húztok?

Figyelt kérdés
nagyon sürgős lenne, :/ félvér vagyok és nem akarok ilyen szörnyű séróval beállítani a suliban, link is jöhet :))

2013. aug. 7. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy szárítod majd hajvasaló?
2013. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
normális vasalóval?
2013. aug. 7. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen szörnyű hajjal??? Ha olyan igazi afrós frizurád van, azt ki ne merd vasalni, mert egyrészt látszani fog, másrészt hülyén is néz ki. Harmadrészt igazán gyönyörű lehet a hajad, negyedrészt a vasalt haj már rég nem divat :) ötödrészt, ha nagyon zavar, akkor csinálj egy kontyot vagy valamit, de ne vasald.
2013. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké... de én egyszerűen utálom, a stílusomtól teljesen távol áll, max kisimítom és veszek rá hajhabot......
2013. aug. 7. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
HAJ vasalóval nem normális vasalóval
2013. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
xd sejtettem
2013. aug. 7. 11:38
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul fogalmaztam meg
2013. aug. 7. 11:39
 8/11 anonim válasza:

ilyen hosszu a hajad?:)

en is mulatt vagyok es egy idoben en is vasaltam de nem tett jot neki igy abba hagytam es mostmar aranylag rendesen no bar nem olyan gyorsan mint egy europai haj:)

amugy neha igy szoktam megcsinalni:)

https://www.youtube.com/watch?v=51wCL10vrig&feature=youtube_.. de ird be youtubeba higy natural hair es egy csomot kiad:)))))

2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne vasald semmi képpen mert attól csak roszabb lesz(tapasztalat).Én is mulatt vagyok nagyon göndör a hajam és hát sokat szenvedek vele de szinte mindig kontyba csinálom meg és így egész tűrhető:) Egyébként ha mindenképp sima hajat szeretnél akkor a keratinos hajkiegyenesítést ajánlom mert nem kárositja a hajadat és 3 hónapig egyenes lesz:) Én is most fogom majd kipróbálni hogy mennyire hatásos:)
2014. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hajvasalohoz ne nyulj. A keratinos hajegyenesites nalunk nen igazan mukodik (tapasztalat). En amerikabol rendelek haj egyenesitot, (relaxer), de kene valaki aki ert hozza hogy segutsen, hiszen gondorsegtol fugg, hogy milyen fajta kell es hogy mennyi ideig kell rajta hagyni. Ha jol csinaltad egyszeruen csak ki kell szaritani es egyenes marad. Sokaig :D en a lenovest 3 havonta, az egeszet pedig evente egyszer kezelem ujra. Mivel nekem a vasalastol teljesen letort a hajam pothajam van, ha ebben gondolkozol akkor ne rakass keratinos vagy mikrogyurus hajat. soha. Nekem fel van varrva, nem ilyen europai modon :D de a csatos is jo. Barmi kerdes nyugodtan irj privit :D
2014. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!