Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajamat próbált...

Festett fekete hajamat próbáltuk kiszőkíteni, de csak a töve lett szőke. Miért? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A hajam 4x lett festve nagyon-sötétbarnával, szinte már fekete volt. Legutoljára 1 hónapja festettük be!


Most az egészet bekentük ezzel:

[link]


Olyan 3 centit szépen befogott, a többin észre sem venni a változást, csak talán egy picit barnább lett.


Teljesen kiakadtam, Fogalmam sincs mit csináljak.

Ha újraszőkítem, akkor mi lesz?!


Fodrászhoz nem akarok menni, mert csak messze van rendes fodrász + az plusz pénz. Még egyrészt így ki nem teszem a lábamat, röhejesen festek.


Hátközépig ér a hátam.

Középbarnára akartam festeni, de előtte ki akartam szőkíteni, hogy befogja...

Komolyan szörnyen érzem magam. Ráadásul a szüleim pénzét eszem ezzel... Nem értem mi történt. 15/l


2013. aug. 6. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

most kezdjük azzal hogy festékkel nem lehet szőkíteni

a végét azért foghatta be mert ott már lehetett lenövés

ha otthon akarod csinálni vegyél szőkítőport

2013. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem de ez olyan szőkítős festék volt.

A hátulján az van, hogy feketéből is szőkét csinál!

Volt benne por is... Szóval ez igazából ilyen szőkítőcucc.

2013. aug. 6. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom hogy feketéből festékkel nem lesz szőke:)

régen én is benéztem,megvettem egy hasonlót,oda volt írva hogy fekete hajra 12%-kos oxival keverjem,erre meg csak sötétbarna lett,anyum vöröset akart szőkíteni festékkel,neki se jött össze

a fekete festék marad meg a legjobban a hajban,így nem csak szívatással vagy porral tudsz világosat csinálni belőle

2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fekete hajból csinál szőkét, de neked festett a hajad, festékkel meg nem tud mit kezdeni. Szőkítőpor + 12% oxi kell, azzal lehet szőkíteni, bár attól is szerintem csak vörös lesz az eredmény.
2013. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerősöm kb 4 éve fekete volt fodrásznál egymás után 3x szívatták le akkor lett sötétbarna és még ezt jópárszor meg kellett csinálni,hogy világosbarna legyen és még sokszor,hogy szőke.Szerinted befested és szőke lesz a fekete? nagyon buta vagy.
2013. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ma vettem újra ugyanebből a festékből, csak már 2 dobozzal, hogy rendesen elég legyen a hajamra.

És siker! ;)

Kiszívta az egész hajamat, most az egész olyan sárgás-szőke. Csúnya színű, de úgyis rámegyek még barnával.

Azt hittem, hogy rögtön rossz állapotú lesz a hajam tőle, de eddig semmi baja, olyan, mint volt.

Legalább megtanultam, hogy nem kell hinni mindig az internetnek, és az embereknek, akik itt okosítanak. :D

2013. aug. 7. 22:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma befestettem barnára, és gyönyörű lett. :O

Pontosan olyan, mint amilyet akartam.

Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jól sikerül, most nagyon boldog vagyok. :')

És a hajam állapota nem változott.

2013. aug. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!