Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajra milyen kókuszolajat...

Hajra milyen kókuszolajat érdemes venni és hol? Gyógynövénybolt, patika?

Figyelt kérdés
Nektek bevált?
2013. aug. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
De be ám, és ha kifogy, akkor azonnal veszek újat :) Nos, nekem itthon 2 különböző van, egyszer egy finomított, Barco márkájú, ennek a kilós ára 130 ft körül volt, ha jól emlékszem, és több gyógynövény-és bioboltban találkoztam már vele. Patikában nincsen. Ezt használom hajpakolásokhoz, de ebből készítek magamnak krémeket, ajakápolót, mindenfélét. Aztán van finomítatlan is. Ez sokkal drágább, igazi tömény kókuszillata van (előbbinek nincs szaga), 100 millis kiszerelés 1800 ft volt és a bionom.hu-ról rendeltem. De bioboltban is láttam már, igaz más márkájút, de ott is kaphatsz. Kérd az eladó segítségét.
2013. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kilós ára 130 Ft? nem maradt le egy nulla? tényleg puha, selymes és fényes tőle??, ugyanis minden szépségblogon nagy szenzáció, milyen gyakran használod és mennyi ideig hagyod fent, argánolajat használok hát változást nem nagyon éreztem vele, azt is próbáltad, mennyiben más a kókusz? köszi
2013. aug. 7. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami igazán használ,és érdemes megvenni az csakis 100%-os hidegen sajtolt,finomítatlan kókuszolaj,mert a finomítás során az olaj elveszíti a benne található értékes vitaminokat és aminosavakat - és az illatát is,szóval a hatása jóval gyengébb.Igaz,hogy jóval drágább,mint a finomított társa,de a hatása sokkal jobb;)

Én netről szoktam rendelni.Hajra,arcra szoktam kenni, a hajvégeim sokkal puhábbak tőle,és az arcbőröm is.(:

2013. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De igen, bocsánat 1300-at akartam írni :) nekem határozottan jobb lett tőle a hajam, kiváltképp, mikor a finomítatlant kenem szárazon a hajvégekre, épp csak egy körömhegynyit, amennyit magába szív a hajam. Határozottan sokkal puhább és nem is szárad ki. Persze, ha alapból semmi ilyen baja nincs a hajadnak, akkor tőle se várj csodát, nekem, a könnyen kiszáradó hajvégeimmel csodát tett!
2013. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de sajnos van baja a hajamnak, fénytelen, durva tapintású, élettelen, mindenképpen megpróbálom a kókuszolajat köszönöm nektek
2013. aug. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben vettem Variocom kókuszolajat 1140 Ft-ért. Hajra használom leginkább és nekem bevált. Minimum 1 órát szoktam fent hagyni, de van hogy egész éjszakára.

Illetve sminklemosásra is használom néha, vagy estére arcra hidratálónak.

2013. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sima kókuszolaj is megteszi. 1200Ft/kg áron tudsz venni a Nagybani piacon Bieler márkát. Nekem tökéletesen bevált.

Üdv.!

2013. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!