Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szőrtelenítési módot...

Melyik szőrtelenítési módot válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon vékony, szőke, ritka a szőr a lábamon, eddig nem is szedtem le soha, de most már nagyon zavar, úgyhogy nagy nehezen döntöttem, hogy mostantól csupasz lábakat akarok. Rengeteget néztem utána neten, hogy melyik szőrtelenítési módot válasszam, de egyszerűen nem tudok dönteni, minden ellenmondásos. Mi mellett döntsek? Kozmetikushoz járni nincs pénzem, valami olcsóbb megoldás kéne, valami otthon is kivitelezhető, ami jó érzékeny bőrre is. Előre is köszönöm, ha tudnátok segíteni!!

16/L



2013. aug. 7. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én borotválni szoktam, de az epilátort nagyon javasolják. Csak egyszer kell megvenni, az első pár alkalom talán kicsit kellemetlen, de sokáig szőrtelen lesz a lábad tőle:)

A borotva kényelmesebb talán, nem fáj(kivéve ha megvágod magad), azt sűrűbben kell venni és úgy tudom picit erősíti a szőrt.

2013. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Epilátor,nem olyan macerás,mint a gyanta és bármikor leszedheted a szőrt.
2013. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!