Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom tele van mitesszerekk...

Az arcom tele van mitesszerekkel, de mindenhol. Ajánlanátok valami jó arckrémet vagy házi praktikát?

Figyelt kérdés
Eddig használtam arctejet és tonikot, meg direkt mitesszerekre kifejlesztett krémet, de az nagyon szárította a bőrömet és nem is lett tőle jobb az arcom. Valamint 1 héten 1x leradírozom. Előre is köszönöm a segítséget!

2013. aug. 7. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam a repertoárodban, de a gőzölés is jót tesz. Gyógyszertári speckós krémet használsz amúgy? Ha nem, érdemesebb a gyógyszertárban keverteket kipróbálni.
2013. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen lakossági termèk nem használ akkor èrdemes kozmetikushoz menni.
2013. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Használtam gyógyszertári kevertet is, gőzölést is, kozmetikushoz járok, de egyik se nagyon használt. Egy ideig jobb tőle, de kb 2-3 nap és újra olyan az arcom.
2013. aug. 7. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, én úgy látom, mindent elkövetsz a miteszerek ellen. Még esetleg a bőrgyógyászat, ami maradt. Azt próbáltad?
2013. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott is jártam, 3x kezdtem el gyógyszert szedni, az elsőtől a derekam fájdult meg, a másik két alkalommal meg heti szinten elkezdett vérezni az orrom. Igazából a hátamon is volt egy csomó, de oda az életben nem kentem semmit és most már nincs egy se ott. Viszont az arcommal ezt nem tudom megtenni, mert ha hagyom akkor se lesz jobb.
2013. aug. 7. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász a csúnya pattanásaimra a Duac gélt írta fel, én használtam az orromon lévő mitesszereimre is, és azt is elmulasztotta! :)
2013. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezt kipróbálom :)
2013. aug. 9. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
neutogéna miteszereltávolító krém! az minőségi,nekem is teli volt az arcom ,de szinte eltűnt mind.
2013. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most vettem meg a neutrogena mitesszereltávolító termékét, pár napja használom, de eddig tetszik:) Köszönöm:)
2013. aug. 18. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök. én mindenkinek ajánlom, tényleg szuper!
2013. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!