Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Házi praktikák...

S. O. S! Házi praktikák pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje elég sok pattanás van a homlokomon, melyektől nem tudok meszabadulni. Állandóan kiújulnak és nagyon nehezen adják meg magukat, ha el akarom távolítani őket. Gőzöltem is, de hiába. Ezerféle tonikot és bőrradírt próbáltam, de inkább csak rontottak a helyzeten. Nem volt ilyen a bőröm. :( Most inkább zsírosabbnak mondanám. Milyen otthon elkészíthető hatásos pakolást tudtok ajánlani? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 3. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hasonló bajaim vannak nekem is.. nekem a legjobban bevált a teafaolaj igaz nem pakolás,de 1000%-ig természetes :D

rossmanban 800 ft és elég sokáig kitart az üvegeske

este cseppents az olajból egy vattára és dörzsöld át pattanásokat . a szaga borzalmas de szépen leszárítja a pattikat


házi pakolásnak pedig nekem ez vált be:

reszelj le fél almát, adj hozzá egy kiskanál citromlevet majd annyi hintőport,hogy krémes legyen és ne folyjon le az arcodról

2013. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nem épp pakolás, de nekem bevált. Nekem a kozmetikus ajánlotta, hogy vegyek babaszappant és olyan "kefét" amivel a pici babák haját fésülik. Olyan puha szőrűt! Beszappanozod a kefét és körkörösen belemaszírozod, majd lemosod. Ez a bőrömmel csodát tett. Puha, pattanàs és problémamentes. Nem kerül sokba egyáltalán!
2013. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztitsd meg az arcod utána egy bögrébe rakj fél élesztőt meg tejet utána kend fel az arcodra várj5-10 percet és mosd le langyos vizzel
2013. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!