Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kitisztítani a...

Hogyan tudnám kitisztítani a bőröm? Azt szeretném, hogy ne legyen zsíros és pattanásos.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

egy jó kozmetikussal.


De ha tini vagy, akkor rendszeres arcápolással lehet javítani a dolgon, de megszűnni csak a pubertás után fog a gondod.

2013. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
gőzölés,ha nem akarsz kozmetikushoz menni akkor otthon is rengeteg jó krémet lehet csinálni
2013. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Otthon nagyon macerás és hosszadalmas is.Inkább kozmetikus.
2013. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Miért lenne macerás és hosszadalmas?
2013. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

AHA savas hámlasztással, amit végülis te is beszerezhetsz. Itt egy link.

[link]

Ha nem tartózkodsz a napon sokszor, akkor nem kell, de ha igen, akkor egy fényvédő krémet is szerezz be mellé.

Vagy pedig tényleg egy kozmetikus, aki segítségedre tud lenni.


Ez a szérum, amit belinkeltem, nekem nagyon bevált, nekem is zsíros, pattanásra hajlamos bőröm van, pedig rég túl vagyok már a tini időszakon. Szóval egy próbát megér. ;)

2013. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mivel még tini korban vagyok nemnagyon szeretnék ilyenekre költeni. Annyira nem vészes. Sőt... 1 kezemen megtudom számolni mennyi pattanásom van. A zsíros bőr az most megint más téma. Esetleg azzal mit tudnék kezdeni? Azt elfelejtettétek ide lepötyögni.:) 16/f
2013. aug. 8. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
nem kell kozmetikushoz futkozni mindnnel, csak azért írják, mert szakmában nagy az összetartás. egy sima antibakteriális szappan is jó. vagy baba szappan és egy piha kefe,amivel körkörösen átdörzsölöd az arcod minden nap is akár.:)én így csinálom és makulátlan lett az arcom :)
2013. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Azért macerás,16 évesen,ha rosszul nyomja hegek lesznek!Se megfelelő krémek,pakolások nincsennek otthon.az arctisztítás nem abból áll,hogy essen neki.
2013. aug. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!