Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tinédzserek?! Mit csináljak?...

Tinédzserek?! Mit csináljak? Krémek vagy egyébb dolgok? Nagyon zsíros és Miteszeres Pattanásos a bőröm főleg ilyen melegben .

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a körülöttem lévő lányoknak nincs pattanásuk se miteszerük ( velem egy korúak) , és az mondják nem csinálnak semmit , én meg minden drága kencét kipróbálok és semmi hatása ?
2013. aug. 9. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Ez azért van mert szeretnek füllenteni;)

És ügyesen sminkelnek:)

Én azt javaslom,hogy nézd meg,hogy mi van azoknak a méregdrága kencéknek a hátuljára írva és az alapján döntsd el,hogy megveszed-e mert rengeteg káros anyag van bennük.

Azt javaslom,hogy próbáld ki az Alverde termékeit(Dm-ben kapható)Ez teljesen természetes alapú összetevőket tartalmaz és minden van benne a sminktől a samponokig.

Én is ezt használom és nekem jobban bevált mint eddig bármi más:)

Az arcodon esetleg próbáld ki a bőrradírt(én kristálycukrot meg mézet szoktam összekeverni)És ezzel óvatosan átdörzsölöm az arcom.Utána mindig kevesebb pattanásom van:)

16/L

2013. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kanál zselatin és egy kanál tejet berakod 10mpre a mikroba utána felkened és ha megszáradt lehuzod :) bőrradirként pedig méz és kristálycukor :))
2013. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy s azervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1)Gyógyszertári Lassar paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft.

2013. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!