Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tusfürdőt ajánlanál...

Milyen tusfürdőt ajánlanál nagyon száraz, érzékeny bőrre? 5 évesnek. Sajnos a gyerekeknek szánt termékekben is olyan anyagok vannak, hogy inkább nem kenem rá.

Figyelt kérdés
Nem ekcémás, nincs hivatalos bőrbaja, de nagyon kell rá vigyázni. Doki ajánlotta a Biodermát, de azért hátha van olcsóbb is...
2013. aug. 9. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mannaszappan termékeit próbáltátok már? Arról jókat hallani :)
2013. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dulgon kids tusfürdő, dm-ben lehet kapni, konkrétan nem tudom az összetevőket, de tuti természetesebb a többinél. 500 Ft körül van.
2013. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy jó bőrgyógyászt keresnék rá, ugyanis valami oka csak van, hogy ilyen a bőre. Sztk-ban tesznek rá, ott arra is csak legyintenek, ha valami nyilvánvaló és súlyos gondja van az embernek, nem még ha esetleg hosszasabban kell vizsgálódni. Meg egy orvos véleménye még nem biztos, lehet egy másik ránéz, és megmondja.

Mosakodókrém? Olcsó és általában beválik ilyen esetekben. Illetve nem tudom, hol száraz a bőre, de a karokat, lábszárat nem tragédia, ha nem sikáljátok át minden nap, már persze ha koszos a gyerek, akkor muszáj. :D De normál esetben elég a víz is, és mondjuk minden második nap tusfürdőzni, ettől még nem lesz koszos, vagy büdös senki.

2013. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Itt kapsz olyan terméket, ami nagyon jót tesz a bőrnek, babának és mamának is. Ezek tiszta termékek, nincs bennük káros anyag és ehhez képest nem drága.

[link]

2015. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!