Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki sose vágat a hajábol es meg akarja növeszteni ameddig csak lehet? Most a csípőjéig ér de bokáig szeretné ha megnő

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
bokáig az izé. mert nehéz kezelni nagyon ha meg tetves lesz akkor bye bye hosszú haj
2013. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De miért lennék tetves?
2013. aug. 11. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Na az gusztustalan lesz.mar bocsi.nehez lesz jezelni.szerintem ha hosszu hajat akarsz max a popsidig erjen :)
2013. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

"sose vágat a hajábol" erről az a véleményem, hogy igénytelen. Növesztés mellett is kell vágatni, különben töredezett és elvékonyodott lesz a vége, ami igénytelenségre utal.

A bokáig érő hajjal semmi gondom, nem tetszik, de ha őt boldoggá teszi, akkor növessze addig, de csak egészséges hajjal!

2013. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A hosszú haj is csak akkor szép, ha egészséges. Márpedig vágatás nélkül nem lesz az.

Na meg a hajszálnak van egy átlagos élettartama, kb 6-7 év, van akinél kevesebb. Ameddig annyi idő alatt megnő, az a max hosszúság. A legtöbb embernek térdig sem képes megnőni, nemhogy bokáig.

2013. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van az a hossz ami után már csúnya, sőt egyenesen nevetségesen néz ki, pedig nekem is hosszú a hajam, már lassan fenékig érő, még növesztem pár centit aztán jól levágatom és eladom vagy elajándékozom a fenébe.

Már ebben a hosszban is az zavar, hogy akármilyen hülyén hangzik nem látják egy idő után a haj mögött az embert.

Láttam egyszer egy nőt, tényleg csoda szép haja volt, 2 jó vastag fonásban, komolyan mindenki a haját nézte az egész metróban. Hogy azon túl mi van az már annyira nem érdekel senkit. Szerintem a nagyon hosszú haj egyfajta menedék, én is hallom hogy a hajamról súgnak össze és arról kérdezgetnek távoli ismerősök legtöbbet, és már egyre jobban zavar, hogy ennyi vagyok idegenek szemében.

Amúgy az úgy nem működik, hogy sose vágatsz belőle, szépen levékonyodik a vége és töredezni is kezd, hát gyönyörű lesz a végeredmény... Úgy szeretnél kinézni, mint egy remete?:D

2013. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. A nagyon hosszú haj már nem jó, nekem kb hátközépig tetszik, vagy az alatt mondjuk 10 cm-vel. De már a derékig érő hajtól is a legtöbb embernek kicsit szopott gombóc feje lesz, olyan lapos, alaktalan, lenyalt az egész, még akkor is, ha amúgy szép a haj. Ha meg nem szép, az még igénytelen is..kb fél év alatt eltörik a haj, szerinted hogy néz majd ki, ha évekig nem vágatsz belőle?
2013. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy gusztustalan. Mind a hosszúsága, mind az állapota (töredezett pl.) miatt.
2013. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem tetszik, hogy valakit nem a birkaszellem vezérel, hogy a szokásos tucatfrizurája legyen. Szerintem egy bokáig érő haj is lehet nagyon szép, de csak ha egészséges és alapból nagyon dús. Azt meg, hogy egy ekkora haj egészséges legyen, nem könnyű elérni, de nem lehetetlen. Vágatni viszont mindenképp kell, anélkül elvékonyodik egy idő után. Persze nem 10 centikre kell gondolni, elég néhány havonta egy cm is. Az már tényleg más tészta, hogy a legtöbb enbernek nem nő meg ekkorára. Meg azt is bele kell kalkulálni, hogy ekkora hajat szinte lehetetlen kibontva hordani. Én is emiatt vágtam le a combom alsó részéig érő hajam fenék alá érőre. Egészséges volt meg szép, de kibontva nagyon kényelmetlen. Persze ez mindenkinek a saját döntése.

Azzal nem értek egyet, hogy az nem jó, ha valakit a hajáról jegyeznek meg, vagy vesznek észre. Az mennyivel jobb, ha semmiről, mert tök átlagos?

2013. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy nem jó, ha valakit a hajáról vesznek észre, de annál tovább nem terjed a tudomány, más már nem érdekli a többséget, hogy azon túl mi van. Szerintem ha valakiben ennyi az összes, amitől eltér az átlagtól az már régen rossz... Attól, hogy valaki levágatja a haját nem lesz egyből átlagos.
2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!