Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana valamilyen...

Valaki ajánlana valamilyen hatásos módszert a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Minden reggel előjön pár ilyen kis fehér pattanás, meg néha nagyobbak is amik begyulladnak és azok még csúnyábbak. Állandóan sebes az arcom tőlük, és ilyen piros foltok maradnak utánuk. Próbáltam már ezeket a Clean&clearos cuccokat is meg voltam régebben bőrgyógyásznál is de ő csak ilyeneket mondott, hogy ne egyek olajos magvakat és kb. ennyi. Reméltem, hogy kinövöm de már 19 éves vagyok és csak nem akarnak eltűnni :(

2013. aug. 12. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja am nemtudom, hogy számít-e de a szám körül és az államon szoktak csak lenni, máshol soha.
2013. aug. 12. 16:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kozmetikai tisztítás jót tenne.
2013. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minden este mosd le az arcod arctisztítóval és használj tonikot is, nekem is voltak hasonló problémáim, de ez a módszer jelentősen csökkentette őket.
2013. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LiLike♥♥ válasza:
Először is... minden terméket amiben szalicilsav van, azt úgy ahogy van, ki lehet dobni... Kénes szappant vegyél és ezzel mosd át az arcod reggel és este. Esetleg Bioderma krémek, azokból is direkt vannak zsíros bőrre. (Kénes szappant bioboltban is kaphatsz)
2013. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!