Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztő hatásos a pattanáso...

Az élesztő hatásos a pattanások ellen? Több lent!

Figyelt kérdés

Ha minden nap megeszem egy negyed kockát, hatásosnak kell lennie?

És tudom, hogy furin hangzik, de nem kaphatok tőle gyomorrontást?


2013. jún. 27. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem megenni kellene, hanem arcpakolást csinálni belőle. Neten nagyon sok hasznos tipp van az elkészítésére, keresgélj kicsit. Én is élesztős arcpakolást használtam és nekem nagyon bejött.
2013. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a negyed kocka sok!!!!

hetente 2-3alkalommal egyél meg 1-2 csipetnyivel,többet ne egyél,nem is ajánlott

amúgy tényleg készíthető belőle haj/arcpakolás

2013. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%

Nem megenni kell, hanem arcpakolást csinálni. En is csináltam és nekem segített. Ossze kell keverni pár dologgal: tojássárgája meg nem is tudom pontosan,hogy mivel, de googlizz rá. Kicsit kellemetlen, amikor megszárad az arcon,mert húz. 15-20 perc után meg lemosod vízzel.


26N

2013. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem megenni kell"

enni is lehet,ahogy le lett írva hetente pár csipetnyi elég,segít a bőrön,erősebb lesz a haj és a körmön,de az a mennyiség tényleg sok,ezen az oldalon talász recepteket

[link]

amúgy nem csak szépészeti hatása van hanem az egészségnek is jót tesz

[link]

2013. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!