Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne új frizurát...

Érdemes lenne új frizurát választanom, vagy inkább fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és előre szólok, hogy képet nemt eszek fel/nem küldök!:)

Mostanában egyre többet gondolkoztam azon, hogy miért nem vagyok szép. Az arcomat szépnek látom, és régen mondták is, hogy szép arcom van. A szemöldököm is szép, dicsérte is a kozmetikus. Viszont a hajammal együtt a fejem....egyszerűen rondának látom magamat. A hajam is szép önmagába-mell alá érő, hullámos és göndör között, olyan, mintha hajsütő vassal lenne megcsinálva loknisra. Nagyon szeretem, mert mindemellett dús, vastagszálú. Viszont akkor éreztem magam szépnek, ha vasaltam a hajam. A sok vasalással tönkretettem. Voltam fodrásznál, és Ő is és én is a lépcsőzetes haj mellett döntöttünk, ami egyenesen látszik, de hullámos/göndör hajjal kevésbé. Egyre jobban gondolkozom azon, hogy lehet a hajamon kellene változtatni, levágni, vagy másik fazon, hogy az összhatás szép legyen...ugyanakkor nem merem megváltoztatni a hajamat, mert önmagában nagyon szép!

Volt valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek? Megpróbálnátok váltani, hátha szebb lesz, vagy inkább elfogadnátok magatokat és maradnátok a réginél? Azért nem tudom, mert ha rosszabb lesz a hajam, bánni fogom, hogy a szép hajamat levágattam(kiskoromban már volt egy nagy vágásom, akkor kivoltam bukva).


2013. aug. 12. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudja a faxom...

Vagyis kép nélkül nem tudom megmondani, arról kéne hogy most milyen, meg arról, hogy milyet szeretnél.

2013. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem menj el valami igazán jó fodrászhoz, kérdd meg, hogy ajánljon valami frizurát, elvileg neki értenie kell hozzá, hogy mi illik az arcodhoz. semmiképp se vágasd le rövidre, csak formára vágasd, mert ha nem tetszik majd a rövid haj, akkor nem lesz lehetőséged egy jó ideig újra a hosszúra...
2013. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!