Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 21 éves vagyok, melyik kezelés...

21 éves vagyok, melyik kezelést kell kozmetikusnál választanom? Női vagy tini?

Figyelt kérdés

Ott van a leírása mindkettőnek a nőihez ez van írva:

Hölgyeknek a Hydra Rich kezelést ajánljuk, mely különösen javasolt a vízhiányos, mély táplálást igénylő bőr számára. A kezelés stimulálja az aquaporinok szintézisét, melyek vízszállító csatornaként működnek a sejtekben, ezáltal a bőr megőrzi víztartalékait és rugalmas marad, ami segít a bőr idő előtti öregedését megakadályozni. A kezelés ultrahangos hatóanyagbevitelt is tartalmaz Hyaluronsavas szérum koncentrátummal, illetve relaxáló, hidratáló arcmasszázst regeneráló pakolással.



Tini kezelésen voltam már, ahhoz ez van írva:


A tinik problémás bőre ilyenkor télen is fokozott törődést igényel, így a normalizáló kezelés segítségével a bőr megtisztul, javul a kondíciója és a színe. A kezelés antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladásos folyamatokat, szabályozza a faggyúmirigyek működését, zárja a tág pórusokat. Csökkenti a mitesszerek számát, és megszünteti a bőrtisztítás által okozott kipirosodásokat.



Maga az oldal ahonnan választhatok: [link]



2013. febr. 24. 16:24
 1/7 Ellie96 válasza:
Szerintem menj nőire,hiszen már nem tini vagy :)
2013. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha pl. pattanásos a bőre, akkor meg a tinire menjen.. valakinek 27-28 évesen is olyan mitesszeres, pattanásos bőre van, mint a tiniknek.
2013. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyikre szükséged van.
2013. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az a legegyszerűbb, ha a kozmetikus megnézi az arcod, és ő megmondja, melyiket javasolja.
2013. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet, ezt nem neked kell eldöntened, hanem a kozmetikusnak. De neked 21 évesen teljesen felesleges a "hydra rich" kezelés, az inkább 30-35 felettieknek jó a leírásból ítélve.

Csak ebből a kettőből lehet választani?

2013. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem pattanásos a bőröm viszont mitteszeres.

Viszont a bőröm felülete elég száraz, vízhiányos, ezért ebből a szempontból okosabb lenne a nőit választanom, viszont a ráncellen-ráncmegelőzéshez nem vagyok még fiatal?

2013. febr. 27. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Pont azt írtam, hogy neked a hydra rich kezelés, mert az még nem neked való. Javaslom, hogy inkább keress egy "normál" kozmetikát, ahol több kezelés közül választhatsz, de még jobb, ha a kozmetikus mondja meg mire van szükséged.

2013. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!