Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még huszas éveim elején...

Még huszas éveim elején járok, a szemem alatt máris van ránc, nyilván az állandó sminkeléstől. Tud ajánlani valaki valami jó szemránckrémet, ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Tapasztalt egyén írjon ha lehet, hogy neki mi vált be. Azt gondolom, hogy egy krémtől nem fog teljesen kisimulni a szemem alatt, de elég mély a ránc mindkét szemem alatt és jó lenne csökkenteni valamelyest.

2013. aug. 15. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Igyál sok folyadékot, és aludj megfelelő ideig! Amúgy garniernek van ilyen szem alatti karikákra krémje, az elég jó, a neve: garnier koffein augen roll-on Nahrologie
2013. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen márkákban már nem bízom, mint a Garnier, Loreal, Eveline, mert már próbáltam őket és semmit nem értek. Alszok eleget és sok folyadékot iszok. Mint említettem szerintem a sminktől van, hiszen a szemem az a rész, amit minden nap megcsinálok, ugyebár korrektor a szem alá...és nekem nem karikás a szemem, hanem konkrétan mindkét szemem alatt, közel a szemgolyóhoz fut egy elég mély ránc. Ami még pár éve nem volt ott és zavar, mert a korrektor hajlamos megülni benne és nem mutat jól. Szóval valami drágább, minőségibb krémre gondoltam, amit már próbált valaki és hatásos volt neki. (vichy, estéé lauder, clinique)
2013. aug. 15. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy csomó szemránckrém véleményekkel.

Itt tuti találsz valamit, ami megfelel. :)

[link]

2013. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek.
2013. aug. 15. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Paula's choice dolgokról hallottál már? Krémmánián nézz utána, van retinolos szérum/krém, meg antioxidáns szérum. Sajnos a ráncokat kb semmi nem simítja ki, max a sok szilikon feltölti a bőrt, így simábbnak tűnik, de valójában semmi változás nem történik. Retinolos krémeket még az avene gyárt, gyógyszertárban keresd őket.
2013. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a bőr, ami már kinyúlt, elöregedett, már nem fog visszafiatalodni semmilyen krémtől. Javítani tudsz rajta hideg borogatással, (nem túl hideggel azért), uborkakarikával, arctornával.
2013. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek kozmetikushoz, ő tud vele mit kezdeni, hogy kisimuljon? Azért 23 évesen nem akarok botoxolni. Szerintem 40 évesen sem :)
2013. aug. 16. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!