Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik csavarjak a hajukat...

Akik csavarjak a hajukat otthon, hogy oldjak meg, h gyorsabban szaradjon, vagy egesz nap csavarokkal a fejukon rohangalnak? Van valami trukkod ami megkonnyiti a szaradast?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl a főzős csavarókat használom nekem az jött be a legjobban. Ahoz pedig száraz haj kell. A kukacos csavarót pedig picit megszárított hajjal használtam. Bár azzal egész éjszaka aludtam.
2009. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocsi az off-ért, de milyen az a főzős csavaró?

énis a simát használom, én mindig rászárítók szárítóval a hajamra, h legalább kívül megszaáradjon, aztán egy félnapig csavarokkal kell méászkálnom h belül is megszáradjon.

2009. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak hordozható búrák, kb 3-8ezer ftért tudsz venni. elég hülyén nézel ki benne, de otthon ki látja? Míg megszárad (kb fél óra), addig csinálsz valami olyan munkát, amelyiknél nem kell mászkálni.
2009. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!