Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácstalan vagyok, milyen...

Álomfogó kérdése:

Tanácstalan vagyok, milyen hajat vágassak?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta hosszú hajat viselek, többnyire copfban, de hát nem maradhatok örökre úgy! Derékon alul ér a hajam, enyhén hullámos. Valami olyat szeretnék, ami tükrözi az énem és nem alakít át teljesen.
2013. aug. 16. 17:47
 1/3 Gyémántlány ***** válasza:

A hosszú haj gyönyörű, nekem hátközépig ér a hajam, nagyon szeretném, ha nőne.

Ha mindenképpen vágatni akarod, akkor szerintem lassanként vágasd vissza: először csak hátközépig, vállig és, ha majd akarod, akkor tovább. Így minden hosszt van időd átgondolni, és tesztelni, hogy tetszik-e.

A hosszú hajat egyébként nagyon sokféleképpen lehet hordani:

2013. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyémántlány ***** válasza:

Bocsánat, még folytattam volna...

Szóval be tudod fonni, kontyba tudod kötni, vasalhatod, köndörítheted, átfestheted, kísérletezhetsz vele. Én semmiképpen sem vágnám le a helyedben, de, hát ez a te döntésed. :)

2013. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valójában nem levágatni, csak kivágatni szeretnék belőle. Nem tudom, hogy a vége egyenes legyen, vagy menedékes, lépcsőzetes...?
2013. aug. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!