Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a körmeimmel,...

Mit csináljak a körmeimmel, ha bármilyen rövidre vágom is, mégis lemezenként szakadozik be?

Figyelt kérdés
Szedtem már vitaminokat: vas, B,C vitamint, akkor is tört.Mos már nem szedek semmit.

2013. aug. 17. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a koromlakkok miatt? Nekem attol szokott...
2013. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 hétig legalább ne lakkozd, és nézd meg hogy jobb lesz-e. Lehet kapni mindenféle ápoló olajat is, nekem az segített.

De ha nem múlik el semmitől, szerintem érdemes orvoshoz menned, mert lehet hogy valami rejtett bajod van, ami miatt pl nem szívódnak fel úgy a vitaminok, az ilyen dolgok hosszútávon általában jelentenek valamit.

2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a lakk miatt-e. Most pl. körömerősítő lakkal kentem be, de sokkal rosszabb lett. Annyira idegesítő, mert ez a pici körmöm is mindenbe beleakad.Szokták nézni a laborban, hogy felszívódik-e a vas nálam. Most már azt gondoltam zselés műkörmöket rakatok fel, de csak normál méretűt, hogy ne is lássam. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!