Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdni az ilyennel?

Mit lehet kezdni az ilyennel?

Figyelt kérdés
ilyen felduzzadt,nagyon fájó pattanás még az a fehér "feje" sincs....és ha megnyomom irtóan fáj.Tudtok valami házi pakolást pattanásos bőrre?

2013. aug. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első te egy igazi nagy segfej vagy...


nekem is voltak régen (lekopogom) ilyeneim, iszonyatosan fáj és ronda, én bőrgyógyászhoz mentem

citromot, tejfölt meg egy kis élesztőt keverj össze és tedd fel, hagyd rajta egy kicsit aztán most le

de itt nézz körül

[link]

[link]


felejtsd el hogy ilyen clean and clear meg garnier szarokat veszel, akkor már jobb az a házi pakolás, amit leírtam, csak a pénzed fogy tőlük, a bőröd semmit nem fog javulni tőle, sőt nagy rá az esély hogy rosszabb lesz, tudom, ezek drágák, de megérik az árukat, patikában kaphatóak...

2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!!!:)
2013. aug. 18. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!