Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan gesztenye, mogyoró barna hajfestékeket, amelyek világos barna hajon szépen mutatnának? (Amik neketek is beválltak )

Figyelt kérdés
Köszönöm előre:)

2013. aug. 18. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Casting Creme Gloss árnyalatait próbálnám ki a helyedben, én sokáig használtam, rengeteg színt kipróbáltam.

Elég nagy a választék, és a majdnem derékig érő hajamra is elég egy dobozzal. Szerintem az sem utolsó szempont, hogy nem károsítja a hajad olyan mértékben, mint egy normál hajfesték.


Most kipróbáltam a habállagú festéket, ugyanígy L'oréal. Végre magamnak meg tudtam csinálni, nem foltos. Én a jeges csokit választottam, bár ez elég sötét, vöröses árnyalatú, mint a gesztenyebarna. Én világosabb színt ajánlok azért.


21/L

2013. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. aug. 24. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!