Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti átlagosan hány percig...

Ti átlagosan hány percig zuhanyoztok, és mennyi tusfürdőt használtok, és milyen vízzel (meleg, hideg, langyos)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

szinte forróvízben zuhanyzok közel 1 órán át kb egy maréknyi tusfürdőt használok. hajat meleg vízben mosok nyáron kéz meleg vízben.

hideg vizet még nyáron sem szeretem

és te kérdező?

2013. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagban 15 percet zuhanyozok naponta. Nyáron langyos, inkább hidegebb vízzel, télen szinte forróval. Konkrétan nem tudom mennyi tusfürdőt használok, egy flakon úgy 2-3 hétig szokott elég lenni.
2013. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Langyos vizzel kb 10 percig tusfürdő szappan ilyesmi nélkül. És előtte mivel most nyár van áztatom magam a strandon fél napokat de min2-3 órát utána jön a tusi. Szappant meg ilyen kemikáliákat nem használok már kb 1 éve elöször csak próbából most meg már rájóttem hogy semmi szüksg rájuk anélkül is tiszta leszek. És az ekcémám is eltünt. Néha dörzyivel tusolok az leszedi az elhalt sejteket is
2013. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a zuhanyzást mindig összekötöm a hajmosással. Hajmosást a csap fölött végzem, bebalzsamozom, majd úgy ugrok be a zuhany alá, addig hat a balzsam. 15 percig zuhanyzom általában. Meleg vizet és egy kis diónyi mennyiségű tusfürdőt használok. Zuhanyzás végén a hajamról a balzsamot langyosabbnál egy kicsit hidegebb vízzel mosom le, tehát nem jéghideggel és ilyenkor át szoktam zuhanyozni vele az egész testemet is.
2013. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan 20 percnek tippelném, hajmosással 30nak. Kb. egy maréknyi tusfürdőt én is, és viszonylag meleg vízzel zuhanyzok, de hajat mosni langyossal szeretek.
2013. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb. 1 perc, amíg bevizezem magam, nyomok egy kis tusfürdőt a tenyerem közepére, megmosakszom, és nyáron 3-5 perc, amíg lemosom hideg/langyos vízzel, télen kicsit tovább áztatom magam, amíg át nem melegszem 5-8 perc max., akkor meleg vízzel. Nem szeretek fürdeni, és tényleg kész vagyok 6 perc alatt vele.

22/L

2013. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kb 5 perc, de annyi se inkább, hajmosás is 10 perc.

Langyos és meleg vízzel szeretek,de a koleszban csak hideg van szal nincs válogatás :D

2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Első,én sem szeretem a hideg vizet még nyáron sem.
2013. aug. 18. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Edzés után langyos vízzel, egyébként meleggel (télen-nyáron), tusfürdőt meg maréknyit kb.:) 5-7 percig zuhanyzok körülbelül! :)
2013. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!