Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mannaszappan ében szappan,...

Mannaszappan ében szappan, tapasztalatok? Fontos!

Figyelt kérdés
Nektek bevállt? Ha igen, kb mennyi idő után? Milyen bőrtípusra használtátok?

2013. aug. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom rajta, hogy megrendelem, nekem zsíros az arcbőröm, és leginkább mitesszeres a bőröm, oldalt meg kisebb pattanások vannak a mitesszerekből. Én csak azért nem merem megrendelni, mert páran írták hogy csúnyább lett az arcuk tőle és 2x annyi pattanásuk lett, sokak szerint viszont csodát művel. Neked milyen típusú a bőröd? 17/L
2013. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ez minden terméknél 50-50%, vagy bejön, vagy nem :/ Nekem leginkább nagy, gyulladt pattanásaim vannak, a miteszerek annyira nem jellemzőek.
2013. aug. 20. 19:48
 3/4 anonim válasza:
Én tegnap óta használom... Eddig jónak tűnik. Tisztának érzem az arcom tőle. Majd kiderül, hogy esztétikailag is javít-e rajta! :)
2013. szept. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azóta megrendeltem, 3 hete használom, de nagy változást nem vettem észre a bőrömön. Annyit, hogy nem zsíros annyira, mint volt, szóval szárít rendesen, de pl. a mitesszereimet nem tüntette el, meg pattanások is jönnek ugyanúgy...
2013. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!