Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a homlokom....

Nagyon pattanásos a homlokom. Eddig a krémek nem használtak. Tudtok jó módszereket?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha suli kezdetére elmúlnának. Mit nem szabad ennem, mitől jönnek ki jobban? A kinyomás nem vált be, csak rondább.. olvastam az élesztős-kukoricadarás módszerről, de azt mondják 3 hónap, mire hatni kezd. Valaki tudna gyors és hatékony megoldást?

2013. aug. 19. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
napozz, igyál sok folyadékot, ne egyél túzs zsíros kajákat, olajos magvakat, sportolj sokat
2013. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne egyél sült krumplit meg olajos dolgokat inkabb zoldseg, gyumolcs.

Nekem oriflame-es cuccom van ami gyulladáscsökkentő és van ilyen elfedő része is.

[link]

Nekem pl a rúzsos és az alatta lévő van .

2013. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, kerüld a zsírosabb ételeket, magvakat (pl.: szotyi, tökmag).

Teafaolajjal pedig szépen le tudod szárítani a pattikat.

2013. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus adta a krémeket, amik nem használtak, vagy csak találomra vetted a boltban? Ha utóbbi, akkor nem ártana kozmetikussal beszélned, ők tudnak olyan krémeket adni, ami sokszor nem is valami ismert márka, és csak náluk lehet megvenni, de nagyon jók.
2013. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy bőrgyógyász írt fel krémet. Skinorent, Biodermát, meg valami rázókeveréket. A Neogranormon-t is ajánlotta, az viszonylag bevált.
2013. aug. 19. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld még meg az élesztős arcakolást, sok emberrel csodákat művel!
2013. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, arról én is hallottam, ki fogom próbálni. Bár azt mondják hosszabb folyamat, mire hatni kezd
2013. aug. 20. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Paleolit étrend : [link]

tej elhagyása

Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII., vagy más néven Pasta Lassari 400 Ft-ért kikeverik gyógyszertárban

és/vagy gyógyszertári 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft. éjszakára kenni hetente 2-3-szor

Aspirin maszk [link]

2013. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fenyleny válasza:

nekem a Dr Hazi Natural kozmetika valt be! nekik van fekete szappanos arc lemosolyuk, szupi!


de, ha rendszeresen ki tisztitja a kozmetikus, es csak natur dolgokat kensz ra, akkor nem lesz gond.

2014. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!