Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfinek arcra mi lenne a...

Férfinek arcra mi lenne a legjobb alapozó/korrektor? Nem vicc, néha kijönnek piros foltok, pattanások, és semmi nem használ. Ezzel legalább elfedve lennének, a bb krém "zsíros" nagyon csak tömítené el?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém hasonló problémával küzdött. Nála a fekete szappan jött be. Egyszerűen azzal mos arcot és azóta nincs ilyen gondja. Inkább ezt próbáld ki, mint a sminket :)
2013. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először egy arclemosót meg tonikot szerezz be :) aztán ha van pár pattid, egy bőrszínnel megegyező korrektort.
2013. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

szia én most vettem egy alapozót Bourjois 123 a neve. Douglas-ban lehet kapni de lehet müllerben is nem tudom, és az a lényeg hogy a dogulasban még segítenek is kiválasztani a színt és nyugi egyáltalán nem ciki mert hogy te fiú vagy nagyon rendesek és így legalább egy olyan árnyalatot kapsz ami illik a bőrödhöz és ez fontos mert annyira béna ha vkinek elüt a bőr és alapozó színe. ÉS sokszor neház magunknak kiválasztani főleg iylen rossmann helyeken ahol a fényviszonyok is mások. Sokan tesztelik a kézfejükön az alapozót de arcon sokkal másabban mutathat.

Szóval én meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval, nem képez pattikat és fénynél is oylan temrészetes marad a hatás. Ára oylan 3000- 5000 Ft közötti glamour napokon még 20 %os kedvezményt is adnak .

2013. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így néz ki

[link]

2013. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DM Balea Soft & Clear korrektor, rá van írva,hogy szalicilsavval, miteszerek és pattik ellen.
2013. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapozók mind károsak a bőrre, több pattanásod lesz csak tőle. Meg egy jó fedésű alapozó mindenképp látszik, az meg egy nőn is gáz, hát még egy férfin...

A pattanásoknak oka van, azt kéne kideríteni és kezelni. Bőrgyógyász tud rá adni gyógyszert. De nem biztos hogy szükség van rá, ha nem vagy tele gyulladt pattanásokkal, kevesebb van, akkor valószínűleg az egészségtelen étkezés, életmód, cigi, pia, meg hasonlókon kéne változtatni. Van akinek a fűszeres kaják hozzák ki, másoknak a tejtermékek, olajos kaják, cukros üdítők, stb. De ezeket könnyen el lehet hagyni és gond megoldva.

2013. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!