Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemem alatti kicsi vonalaka...

A szemem alatti kicsi vonalakat hogy tudnám eltüntetni? Legalább ideiglenesen. Szemkörnyékápolót használok, de pl. alapozóval vagy korrektorral nem látszanának annyira?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, azok mimimai ráncok, és sajnos nem lehet őket eltüntetni. Engem nagyon idegesítenek az utóbbi időben, én is bőszen kenegetem szemkörnyékápolóval. Alapozóval is látszik, mert hiába használtam alacsonyabb, vagy high-end árfekvésűeket, beleül ezekbe az apró ráncokba.
2013. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Talán egy jó szemkörnyékápoló segít halványítani a vonalakat, nem tudom :(

Annyira nem látszanak még feltűnően, de engem zavar. Leginkább az zavar, hogy ezek a vonalak idővel mélyülni fognak, nem is soká.

Hány éves vagy? Én 26, szerintem korai ez még egy kicsit... vagy nem? Legalábbis azt hittem, hogy 30 alatt még nem lehet ilyen probléma.

2013. jún. 23. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben bízom, örülnék neki. :/

Az enyém sem olyan vészes, csak elszörnyít a tudat, hogy milyen lesz pár év múlva. Én 25 vagyok. Sosem gondoltam bele igazán, hogy mikortól várhatóak ráncgondok, de még fiatalnak tartom magam hozzá. :( Attól félek, hogyha nem megfelelő krémet használok, akkor még inkább elkezd mélyülni, vagy egyre rosszabb lesz, mert esetleg a krém leállít valami természetes folyamatot, ami akadályozza a ráncokat. Márpedig szemkörnyékápolót eddig csak 30+ láttam, ki tudja abban mennyire erős hatóanyag van.

2013. jún. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, szemkönyékápolót már 20 éves kortól lehet használni, ezt kozmetikusoktól is hallottam. (Szemránckrémet csak később lehet, de az más is mint a szemkörnyékápoló)

Ha nincs ráírva a szemkörnyékápoló dobozára az ajánlott kor, akkor 20+ lehet használni, nekem is ilyen van. Csak az a lényeg, hogy szemkörnyékápoló legyen és ne szemránckrém.

Én is láttam 30 + és 35+ szemkörnyékápolót, az már valóban erősebb, és nekünk még korai.

2013. jún. 27. 02:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én korrektort használtam anno az alapozó alá..
2013. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A TV-ben mostanában nagyon reklámoznak egy maxi lift nevű korrektor féleséget. Nézz utána. Mondjuk lehet,hogy nagyon drága:))
2013. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!