Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vehetném rá anyumat,...

Hogyan vehetném rá anyumat, hogy vágassuk le a hajam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és anyukám nem engedi hogy levágassam a hajam, meg legyen fru-frum mert hogy akkor úgy is nyígnék hogy nem áll sehogy. De azért már érettebb vagyok és tudom hogy nem tenném. Már érveltem már kértem de semmi segítsetek.
2009. okt. 29. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
16évesen minek anyukádat rávenni? Vele jársz fodrászhoz vagy mi?
2009. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keres rá a netre hogy milyen hajat akarsz és mutasd meg neki! Mondd meg neki hogy 16 éves vagy és hogy 1 picit szeretnél változtattni a külsödön.:)
2009. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kérd meg egy barátnődet, aki ügyes kezű, és jó a szemmértéke, hogy vágja le neked. Nekem is egy barátnőm vágta le egy kicsit nemrég, nem kért érte pénzt, a fodrászokban csalódtam, eddig mindig csak elrontották, a barátnőm meg megcsinálta jól.
2009. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha semmiképp nem engedi meg, akkor egyszerűen ragassz rágót a hajadba, és jól dörzsöld szét benne. Ezek után alap a vágás!:)Aztán mond hogy valami szemétláda a suliban biztos beledobta.
2009. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy kényelmetlen a hosszú haj. Hadd döntsed el te, hiszen nem neki kell viselni. Hátha megérti
2009. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kedvezhetnél neki, és inkább kereshetnéd az öltözködésben vagy bármi másban a változatosságot. Anyukád biztos imádja a hajadat, és sajnálná! Mondd akár, hogy nem vágatod le, de akkor kérsz valami kis engedményt (pl. engedjen el valahova, később mehess haza, stb.) Nekem is volt egy osztálytársam, akinek azt mondta az anyukája, hogy inkább vesz neki szöges bőrdzsekit, bármit, de a derékig érő haját nem engedi neki levágatni. Anyukád csak jót akar, a hosszú hajnál nincs szebb! Most ezt még nem érzed annyira, de ha elmúlsz úgy 23, és körülötted minden nő levágatja, akkor már kuriózumnak fog számítani a hajad, a fő éked lesz! A hosszú haj többet ér bármilyen trendi frizuáránál, ezt hidd el nekem! A hosszú haj igazi korona! Általában a fiúk is jobban szeretik, mint az így vagy úgy belőtt divatos sérót. A hosszú hajjal ki lehet ragyogni a tömegből (persze ha ki van bontva), megszépít egy kevésbé szép nőt (vagy akár férfit) is, szerintem se vágasd le!
2009. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a szülőket.Nem az ő hajukról van szó.Annak idején az én anyukám is megsértődött mikor hazaállítottam rövid hajjal.De megnyugodott.:)Ennek már 25 éve:D

Szerintem fogd a zsebpénzedet és irány a fodrász!

Kitagadni nem fog!(reméljük).

3-4000Ft egy hajvágás.

Majd tölts fel képet milyen lett!:)

2009. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem úgy akarom levágatni a hajam hogy csak pár centire amit a barátnőm is megtud sőt még én is csak tudjátok a hajam nagyon dús. fürdés után oroszlánsörény és szeretném kicsit megritkítani meg valami tépettre megcsinálni hogy álljon is valahogy mert legutóbb anyum vágta le egyenesre. És nekem nem tetszik a hosszából nem akarok sokat vágni hanem csak álljon valahogy mert így már úgy nézek ki mint egy boszorkány.
2009. okt. 29. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú derékig érő hajam volt/van már 10 éve.Se anya, se apa, sőt még a rokonok is ellenzik hogy levágassam.De nekem is egyenes volt és már untam, akartam odlalfrufrut, aztán anyát ráis beszéltem, hogy nem elsz sokkal rövidebb, így is töredezett, meg minden.20cm vágott a hajambóla fodrász, szinte meg se látszott, emrt ugye hosszú a hajam és odlalfrufrum lett.Szóval a változás nem lett nagy, de mégis:DMert a hossza látszólag sokat nem változott, de ahajam sokkal egészségesebbnek látszott, a frufru keretet adott az arcomnak:DFél vée voltam fodrésznál, most 15 éves vagyok.Szóval hasonló korú mint te:)

Amúgy szerintema nyukéd nem akar rosszat neked, lehet h a pénz miatt enm akarja leváűgatni, mert sokba kerül áma fodrász, főleg h ha folyamatosan újra kell emnj vágatni belőle..ez frizurától függ..meg biztos sajnálja is a hajad.Idővel biztosan megengedi a vágást:)

Szerintem s

2009. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!