Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőr fekete haj zöld szem?

Fehér bőr fekete haj zöld szem?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2013. aug. 20. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm... kicsit meresz, de vegulis jol nezhet ki... az arc formajatol is fugg, meg a haj hosszatol, es persze attol is, hogy milyen formaju es nagysagu a szem.. eltudom kepzelni egy ovalis vagy nyujtottab arcon nagy szemekkel es legalabb mellig, de inkabb az ala ero hajjal. Bar sotetbarna/etcsoki szinnel is gyonyoru lenne.
2013. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ovális az arcom, elég nagy szemeim vannak és a hajam a mellem alá ér.:)
2013. aug. 20. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor az ugy biztos szep lesz :)
2013. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha alapból fehér a bőröd , akkor a fekete haj még jobban sápaszt ami ijesztő is lehet akár. Jó lenne látni rólad egy képet.
2013. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fehér bőr, barna haj, zöld szem a nyerő! A fekete haj túlzás szerintem.
2013. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is fekete hajam van, ovális arccal, barna szemmel (és amúgy is szemüveges lennék, de sztem az nem kényelmes.. úgyhogy majd veszek fekete színezett kontaktlencsét) és annyira sajnos nincs világos bőröm.. :/ (de majd valahogy teszek ellene)..

sztem nagyon jól néz ki, amikor kontrasztos az ember haja és az arca :D

2013. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gtgunár válasza:

Fehér bőr, fekete haj, zöld szem? Én alapból így nézk ki...

Meg emellé 188 cm. 17/f

Állítólag jól nézek ki. A női verzió szerintem szintén jól néz ki.

2014. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!