Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha göndör hajatok lenne ti...

Ha göndör hajatok lenne ti mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
Megnövesztenétek, röviden tartanátok, kiegyenesítenétek, fésülnétek-e vagy nem stb...?
2009. okt. 29. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

megnöveszteném, olyan mellig érőre, és nem fésülném meg, hanem kibontva hordanám :)

de nekem az a nagyon göndör haj nem tetszik :)

2009. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég hullámos hajam van...megnöveszteném még jobban, és kiegyenesíteném de néha kibontva is hordanám. és persze hogy fésülném, nem akarok én raszta hajat amibe a legyek mászkálnak!...
2009. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. a vállamig növeszteném és leginkább összefogva hordanám úgy, hogy 1-2 tincs szabadon legyen a homlokomnál. Mindenképp fésülném és hajápolókat használnék, hogy fényes legyen (mivel erős szálú a göndör haj, általában nem fényes). Alkalmanként (pl. szülinap, Szilveszter) kiegyenesíteném.
2009. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem göndör hajam van. általában egyenesítem, mert ugy puhább és kevésbé törik. amilyen hosszura csak lehet megnövesztem, hogy huzza le a súllya és csak az alja legyen loknis, mert ugy nekem is tetszik. ja és rengeteg hajápoló, pakolás mert a göndör haj általában nagyon száraz :S

fésülni pedig ha nem egyenesíted, akkor csak vizesen szabad!

2009. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszi mindenkinek!!
2009. okt. 29. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mennyire göndör?

Nekem nem olyan göndör, szal nem ilyen "mikrofon", de a hullámos az gyenge szó rá :D. Nekem a hátam közepéig ér vasalva XD. Még növesztem, nagyon szeretem! =)

2009. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megnöveszteném minél hosszabbra és kiengedve hordanám, közbe ha zavarna összekötném, szerintem szép :)
2012. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!