Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frufru divatos manapság?

Bratilla kérdése:

Milyen frufru divatos manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennék fodrászhoz, és mivel magas a homlokom, valami frufruval szeretném feldobni. Nekem az ilyesmik tetszenek:

1.)

[link]

[link]


2.)


[link]


Nektek melyik tetszik jobban? Az én fejformám az ovális és a hosszúkás között van, a hajam barna.


2013. aug. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A 3. szerintem nem frufru. :D

Nekem az egyenes frufru tetszik, mint az első képen. Nekem is ilyen van, pár hete vágtam le, és imádom. :)

De nem tudom, neked milyen arcod van, fodrász véleményét kérd ki, szerinte jól állna-e neked a frufru, és ha igen, akkor milyen típusú.

2013. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már sokan mondták, hog jól állna, ezért is fontolgatom most, hogy egyenes frufru kellene. Csak attól félek, hogy mivel hullámos hajam van, hajmosás után szörnyen állna. Vasalgatni meg nem biztos, hogy mindig lenne időm.
2013. aug. 21. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én körkefével és hajszárítóval szoktam beállítani, fél perc az egész. :) Nálam a homlokom zsírosodása nagyobb gondot okoz, fél nap alatt bezsírosodik a frufrum is, szóval ez ellen kell valami megoldást találnom, mert tincsekbe összetapadva nem csinos a frufru... :(
2013. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!