Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak, esetleg...

Milyen hajat vágassak, esetleg festessek? (kép)

Figyelt kérdés

Holnap megyek bejelentkezni fodrászhoz, de még nem döntöttem el milyen legyen. Az aljából mindenképpen vágatni szeretnék, de nem túl rövidre, azt hiszem tépett lesz egy kicsit, az eddig mindig bevált. Még soha nem festettem és most azon is gondolkodom hogy kipróbálnék valami újat ilyen tekintetben, inkább világosabbra szeretném. Szerintetek hogy lenne a legjobb kicsit kivilágosítani? Festékkel, színezővel? Mennyiért csinálná meg a fodrász? Nem tiszta szőke szeretnék lenni, csak 1-2 árnyalattal világosabb, mert ősszel mindig elveszíti a hajam azt az árnyalatot amit a nap világosított rajta nyáron.

[link]



2013. aug. 22. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
De szép hajad van, én a helyedben nem festetnék, mert ha mégsem tetszik, akkor mire lenő évekig felemás színű hajjal... viszont ha kísérletezni akarsz, daueroltass bele egy laza hullámságot, gyönyörű lenne.
2013. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hajad van, nekem nem lenne szívem befesteni. Ha mindenáron ki akarsz próbálni valami új színt, szerintem elsőre hajszínezővel próbálkozz.
2013. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!