Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gimnáziumban szólnak az...

Gimnáziumban szólnak az oldalt felnyírt hajért?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe, oldalt fel van nyírva a hajam kb. április/május óta. Szólhatnak érte? Azt tudom hogy sokat nem tudnak kezdeni vele, mert nem fog visszanőni, de azért mégis:D
2013. aug. 23. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyházi suliba jártam(utolsó évben lett az),még ott sem szóltak az ilyenekért,egy csajba kötöttek bele de csak mert neki kék volt a haja zöld hajvéggel,szóval nem hiszem hogy szólnának
2013. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem,pedig van 1-2 ember felnyírt hajjal.Sőőt,a zöld hajért sem szóltak az osztálytársamnak.

Bár ez nem egy nagyon elit gimi.

2013. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez sem nagyon elit, csak hát érdekes.:D Remélem tényleg nem szólnak, mondjuk beiratkozásnál is látták és nem szóltak.
2013. aug. 23. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég szar hely lehet ahol azzal foglalkoznak hogy nézel ki.
2013. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan szar hely, csak a tanárok meg az elvárások stb.. :D
2013. aug. 23. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én eléggé erős gimibe jártam, ahol voltak elvárások külsővel kapcsolatban, de a hajért nem szóltak sosem. Volt felnyírt hajú punk osztálytársam, senkit nem zavart a haja, de ha egy fiú fülbevalót rakott, vagy ha valakinek hosszú műkörme vagy az arcán piercingje volt, megjegyezték, hogy nem kellene. De nem érte emiatt hátrányos megkülönböztetés a diákokat, nekem is egyszer szólt az osztályfőnök, hogy a szalagavatóra meg a ballagásra leszek szíves kevésbé ,,metál" lenni, de amúgy felesleges volt szólnia, magától értetődő volt, hogy ott hogy illik megjelenni.
2013. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én gimnáziumban vagyok és nállunk a suliban a fodrászok a legtehetségesebb osztály.. keresik a modelleket kinek lehetne hajat csinalni :D és nállunk a valakinek különleges haja van nem érdeklik :D van olyan tanár is akinek még a haja is szines :D már nem a multban vagyunk h megszoljanak :D
2013. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is most megyek gimibe nekem nem csak az 1ik oldalon van felnyírva általában kb így hordom : [link]

say_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

most lesz piros a színe ... jelenleg vörös és kék a vége :D

2013. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

talán ezt a képet megjeleníti

2013. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is csak az egyiken van lenyírva:D Remélem nem szólnak.
2013. aug. 29. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!