Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Velemenyt! Nem ertem, ha pl...

Velemenyt! Nem ertem, ha pl eszek e honapban 1x 3 szelet pizzat vagy 1 heten 1x eszek egy kis szalonat, vagy ha minden 2. nap eszek egy cik csokit akkor kijonnek a pattanasok? Mindig buntudatom van ha eszek egy szelet pizzat hogy patis leszek.

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire vagy allergiás. Valamitől kipattogsz, azt kell kideríteni, mire vagy göthös. :) Utána meg eheted, ami nem tartalmazza azta dolgot!
2013. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ra allergias es mas a kipattogzas es mas a pattanas .
2013. aug. 24. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra, szerintem aki ezzel foglalkozik és tudná a választ, munkája után nem ilyen kérdésekre fog választ adni a pihenőidejében. :D Csak vigyél valami könyvet, vagy amivel el vagy, mert fél év, mire bejutsz a váróteremből.... :S
2013. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 szelet pizzától nem lehetsz pattanásos. A csokira ugyanez vonatkozik. De érdemes minőségi alapanyagokat használni ( pl nem a tartósítós tesco pizzát enni vagy sima cukorral telenyomott csokit enni)

A pizzánál a gabona érzékenységre kell figyelni, a csokinál pedig a tej és cukor érzékenységre. (ugyanis a csokiban nem a kakaótól leszel pattis, hanem a tejtől, cukortól, tartósítótól, szinezéktől, stb) Érdemes étcsokit enni.

Amúgy egy allergia tesztet kéne elvégeztetni, akkor kiderülne hogy mi a ludas. Gyulladt pattiknál főleg a zsíros, fűszeres, sok húst tartalmazó kajàk meg az összes tejtermék.

Kisebb pattanásoknál, mitesszereknél főleg a gabonát, cukrot tartalmazó élelmiszerek okozhatják a bajt.

A chipsek meg fagyasztott kaják egyik típusnál sem ajánlottak ( ahogy senkinek sem mert nem túl egészségesek, bár a többségnek nem lesz tőle baja)

Aggódni nem kellene ennyit a kaján, max odafigyelni, hogy alapvetően egészségesen egyél de heti 1x belefér bármi. ( kivéve ha allergén...)

Méregteleníteni lehet sokféle módon, csalántea, almaecetes víz, citromos víz, almanap, infra és sima szauna, sport, stb.

Ne idegeskedj ennyit, mert az idegesség pattit okoz. :-D

2013. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!