Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Buntudatom van, mert megrendel...

Buntudatom van, mert megrendeltem 3 parfumot, mit gondoltok? Tenyleg onzoseg volt?

Figyelt kérdés
Olivia Wild Today, Tomorrow, Always, Forever 3 parfumjet rendeltem meg, mert kaptam majdnem 20.000 forintot nenyamtol, es most kicsit buntudatom van. Mit gondoltok, jogos? AMugy 20 eves vagyok, es meg egyetemre jarok
2013. jún. 3. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Élj úgy, hogy jólessen. Könnyen jött, könnyen megy(a levegőbe a permet).


A kozmetikai ipar nevében: Köszönöm!

2013. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát elég hülyeség volt. Grat
2013. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kaptad valamire azt a pénzt vagy csak úgy?
2013. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak ugy. Evente egyszer jonnek haza, es mindig adnak egy kis penzt.
2013. jún. 3. 17:48
 5/9 A kérdező kommentje:
A szuleim szerint kolthettem volna masra, de mivel mult honapban volt szuletesnapo, arra is kaptam majdnem 20.000Ft-ot, es oszinten szolva en nem tudom mi masra kolthetnem, ruhara(abbol szerintem es szerintuk is regeteg van), masra meg ugyan mire futotta volna?
2013. jún. 3. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, a helyedben én is arra költöttem volna aminek igazán örülök. Ne legyen bűntudatod!
2013. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó illatuk lesz, utólag nem fogod bánni már, ha ez nem lett volna meg úgysem veszed meg, szóval örülj, hogy most épp futotta rá, szerintem:) De hülyeség volt itt megkérdezni, mert sokaknak ez pazarlásnak tűnik, szóval lehet, hogy lesznek még ilyesfajta kommentek :D
2013. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira át tudom érezni, novemberben elköltöttem csak úgy négyezer forintot sminktermékekre, nem egy nagy összeg, használom is őket, de mivel nem volt tervezett, a mai napig lelkiismeretfurdalásom van, ha erre gondolok.


De egyrészről három parfümért húszezer egyáltalán nem sok, és most volt a születésnapod, vizsgaidőszak is van, ilyenkor egyszerűen MUSZÁJ meglepnie magát az embernek egy-egy sikeres vizsga esetén, szóval ne legyen! <3

2013. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most ha nincs másra költened, jól megy, és ezt akartad, akkor nyugodtan :D Bár máskor, próbálj kicsit mást venni. Tehát költs olyanra is, hogy a családoddal elmentek étterembe, vagy moziba közösen. Legalábbis én ezt tenném :)

Bár nekem lenne mire költeni egy 20ast, csak hát sajnos nincs :)

2013. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!