Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hidrogénszőke hajfestéket...

Ha hidrogénszőke hajfestéket festek a kékesfeketére milyen színt kapok?

Figyelt kérdés
Régóta akarok a kékesfekete hajamba hidrogénszőke csíkokat, de félek hogy balul sül el, sárgarépa színe lesz, erős sárga, sötétbarna, vagy egyáltalán meg se fogja. Fodrászhoz nem járok, minig magamnak vágom/festem a frizuráimat. Roncsolódni fog a hajam? hányszor kell befesteni hogy megakpjam a remélt színt? Gondolom nem elég egyszer...
2013. aug. 24. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, fesd csak rá minél többször, ne zavarjon ha törni kezd és kiszárad, jó úton jársz. Minek ide fodrász, ennyi ésszel erre születtél.
2013. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
festett fekete hajra annyiszor és olyan színnel mész rá amilyennel akarsz, de eredménye nem lesz neki.
2013. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igenis zavar ha törni kezd és kiszárad, nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést is. Az otthoni munkáim pedig sosem fulladtak kudarcba, mindig elégedett voltam a végeredménnyel, azért gondoltam hogy ezt is bevállalom. Eszed pedig neked van kevés, hogy nem tudsz megírni egy normális választ. Csók!
2013. aug. 24. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vesd el ezt az ötletet! Régebben melíroztam a fekete hajam és kb a 4. szívatásra lett középbarna. Kár ennyit szenvedni a semmiért, a hajadnak csak ártanál.
2013. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajfestékkel nem érsz sokat, max vörös lesz vagy narancssárga. Először is le kell szívatni, szőkítőpor + 12% oxival. Ezzel lesz csibesárga vagy valami hasonló, ezt kell utána a kívánt szőke színre festeni gyenge oxival. Csináltam már ilyet, egy barátomnak, de nem tetszett neki, mert nagyon száraz lesz tőle a szőkített rész, nehezen fésülhető és hát durván törhet is ha gyenge a haj.
2013. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!