Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vegyem rá a nejem hogy...

Hogy vegyem rá a nejem hogy leborotvalja a nunit? Meg a honaljat ne csak nyaron han telen is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérd meg rá, mondd el, hogy neked mennyire tetszene úgy.
2013. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki.
2013. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Hmm..kommunikáció?
2013. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Mondd neki hogy így nem tetszik neked és örülnél neki ha leszedné.
2013. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
az ő teste. Nyilván ha eddig jó volt, nincs ellene kifogásod, csak hát szeretnéd követni a divatot, mi? Láttad valahol, hogy csupasz, tinilánynak tűnő nőkkel szexelnek, hát te is ilyent szeretnél.
2013. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, minden nő ezt akarja hallani, hogy igazából eddig nem is tetszett ám a férjének...
2013. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
96%
az hogy valakinek nem egy dzsungel a hónalja, max igényesség nem pedofilia kedves válaszoló
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

nézd, én is szőrtelenítek, szóval nem a csupaszság ellen van kifogásom, tényleg.

de ha nekem ez jön be, akkor nyilván így választok párt is, nem? Ha igénytelennek tartom a szőrös hónaljat, nem megyek hozzá olyanhoz, akié az. Nem úgy vágok bele a párkapcsolatba, hogy hm, most jó, de majd úgyis megváltoztatom őt.


Ha eddig megfelelt, akkor mégis mivel indokolja, hogy most már hirtelen nem jó?


Nekem nőként baromi rosszul esne, ha a férjem azzal jönne, hogy szép a vörös hajad, de mostanában a szőkék jobban bejönnek...

Aztán majd jön a nő ide kérdezni, hogy vajon nője van a férjemnek, és azt akarja, hogy én is rá hasonlítsak? Kattogjon csak azon az agya a nőnek, hogy vajon eddig se tetszett igazán, csak muszájból feküdt le vele, közben másról fantáziált?


millió kérdés van arról, miért akarják a nők megváltoztatni házasság után a pasikat, szerintem ez pont ugyanolyan.

2013. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a borotválkozást ne említsük már egy lapon a hajszínváltoztatással. Ez nem akkora rohadt nagy változás, mint mondjuk ha azt kérné tőle hogy fogyjon már le 20 kilót, mert neki a sovány nők tetszenek. Nincs olyan, hogy ha a feleségemet szőrös hónaljjal ismertem meg, akkor egész életemre köteles vagyok elviselni, mert jaj hát így tetszett meg... Jobb esetben az ember személyiség alapján választ párt, nem szőr alapján, és ha pont ez a két dolog undorítja a kérdezőt akkor szerintem igenis joggal áll oda elé hogy ugyan drágám, szedd már le, mert taszító a lábad között a dzsungel. Ennyit a felesége is megtehet, nem azt kéri hogy radikálisan változzon meg.
2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem rúgd tökön magad párszor, akárhányszor ilyen késztetést érzel, hogy elmondd neki. Ha utána is érzed, rúgd tökön magad ismét. Ismételd, ameddig szükséges.
2013. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!