Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam száraz. Az nem mindegg...

A hajam száraz. Az nem mindeggy hogy olivaolajt teszek rá vagy sima napraforgóolajat? Más a hatásuk, és melyik jobb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi venni szoktunk jojobaolajat, drága, de sokáig jó. A napraforgó is jó, csak a szaga nem annyira.

Vizesen kend rá, úgy nem lesz zsíros. Tehetsz rá tojássárga pakolást is olajjal.

2009. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kössz a választ:)
2009. okt. 30. 17:31
 3/12 anonim ***** válasza:
A Ricinus olaj is jó rá. Az nem drága és nincs is szaga.
2009. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Vitanol hajolajat használok. Kb. 300-400 forint, és szerintem egy évig elég. Amúgy az olívát szokták ajánlani, de én még nem próbáltam.
2009. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.Kipróbállok párat:)
2009. okt. 31. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem is száraz a hajam.

bár nekem semmi sem használ :( :'(

pedig képzeld. 2 éve még tükörfényes és csillogó puha volt, aztán valahogy tönkre ment. :-/

tettem rá babaolajt, meg mindent. és semmi se használ (mondjuk a babaolaj 1x volt jó, és úgy h. Fodrász ajánlotta :S) na ennyit a fodrászokról (N)

2009. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Húúú az nem jó hát nekem is szép volt a hajam...és egyszer csak.....Pedig ugyan ugy mosom meg mniden. nem tudom mi a baj:(
2009. nov. 7. 09:11
 8/12 anonim ***** válasza:

én tudom hogy a hajam, miért száraz, csak nem használ semmi.

nekem az volt a bajom, hogy állandóan sampont váltottam meg minden, és ezért ment tönkre.

ám egy száraz haj lehet vitamin hiányos, meg ha vkinek gyulladásban van vmije.


és rám az útóbbi 2 nem jellemző.


ám mondták hogy szedjek kapszulát, és mossam 1 samponnal a hajamat, ne szárítsam meg, ha nem tülcsibe göngyölve feküdjek le, és ha ezt csinálom 2 évig, zép lesz utána már ahajm, és visszaáll.

na de azért--> 2 év? :S :-/ :(

ahhozz nekem nincs türelmem.


ám most találtam egy nagyon jó fodrászt, és állítólag olyn jól megtudja csinálni a hajamat, hogy többé nem lesz száraz :)

2009. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én tudom hogy a hajam, miért száraz, csak nem használ semmi.

nekem az volt a bajom, hogy állandóan sampont váltottam meg minden, és ezért ment tönkre.

ám egy száraz haj lehet vitamin hiányos, meg ha vkinek gyulladásban van vmije.


és rám az útóbbi 2 nem jellemző.


ám mondták hogy szedjek kapszulát, és mossam 1 samponnal a hajamat, ne szárítsam meg, ha nem tülcsibe göngyölve feküdjek le, és ha ezt csinálom 2 évig, zép lesz utána már a hajam, és visszaáll.

na de azért--> 2 év? :S :-/ :(

ahhozz nekem nincs türelmem.


ám most találtam egy nagyon jó fodrászt, és állítólag olyn jól megtudja csinálni a hajamat, hogy többé nem lesz száraz :)

2009. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sorry, csak 2x nyomtam meg :s :-/ :(
2009. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!