Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz egy közös...

Szerintetek gáz egy közös zuhanyzóban egy gimis fiúnak hogy ott alul nincs leborotválva? 15/F

Figyelt kérdés
Szval az a helyzet hogy most leszek kilencedikes és kolis leszek és nem tom hogy mit szólnak ahhoz ha ott lent nem borotvált. Szerintetek érdemes borotválni vagy vissza nírni hogy ne röhögjenek ki?

#borotválkozás #szőr #brotválkozás intim helyen
2013. aug. 25. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem olyan gáz,de lehet lesznek olyan parasztok h emiatt kiröhögnek
2013. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem gáz, ha rövidre van nyírva.
2013. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De szerintetek melyik jobb ha le van borotváva vagy ha nincs?
2013. aug. 25. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem jobban bejön egy pasin ha le van,de 15 évesen ez még szerintem nem kell hogy annyira fontos legyen

l/19

2013. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha vki emiatt kinéz vkit, az egy barom. Meg remélem, hogy nem ez a mérvadó most, a szőr férfias...
2013. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De most komolyan, te a többi srácnak akarsz tetszeni?? Ha téged lesnek a zuhanyban akkor neked van okod leszólni és kiröhögni őket...

Legyen olyan amilyet te akarsz, amúgy meg mindenkinek más tetszik, van aki szerint a borotvált b*zis, van aki szerint a szőrös gáz, mindenkinek nem tudsz megfelelni úgysem.

2013. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és az gáz ha leborotválod?
2013. aug. 25. 22:06
 8/11 anonim válasza:
58%
szerintem ha pasi, legyen szőrös...
2013. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha azt akarod hogy a meleg fiúknak jöjj be, akkor borotváld le, de a segged is :D

Komolyra fordítva a szót, ha neked jobb úgy hogy le van borotválva akkor tedd azt. Ha nem akarod megtenni akkor ne tedd meg. Ha alaki emiatt csesztet akkor az egy nagy bunkó és egyébként minek bámul ott téged...

Persze ne legyél "ápolatlan" sem

2013. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
40%
ne borotvâld le.neked szôrös ês kèsz.vannak emberek kiknek tetszik,szexi.inkâbb a mèretet fogjâk felmèrni
2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!