Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta nagyon sok hajszálat...

Naponta nagyon sok hajszálat vesztek el. Ez súlyos?

Figyelt kérdés

Már rég óta észrevettem hogy amikor fésülöm a hajamat a fésű tele lesz annyi hajjal mintha 2 hétig fésülködnének vele és nem szednék ki belőle. Hullik nagyon. Akárhányszor végig simítom a hajam rengeteg szinte majdnem "csomó" jön ki. Most ez súlyos vagy normális? 2 éve van kiszőkítve a hajam, ami derekam alá ér.

17 éves vagyok



2013. aug. 25. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon hullik.. Kb olyan hosszú, mint a tiéd, de az enyém nincs szőkítve. Szerintem túl hosszú, és azért hullik, vagy nem tudom. 17/L
2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg napi 100db hajszál kihullása normális. De én személy szerint ez soknak tartom,halálra rémülnék ha nekem ennyi naponta kihullana.

Nem fogytál sokat hirtelen? Vagy lehet valamilyen vitaminhiányod van. De lehet a hajfestéstől is. A szőke nagyon megterheli a hajat,főleg ha formázod is (hajszárító,hajvasaló,,hajsütő)

Kipróbálhatsz esetleg hajvitamint,vagy valami spéci sampont is mellé.

19/L

2013. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vasalom a hajam, mikor meg mosom akkor is megvárom még magától megszárad. Vitaminokat szedek.

Megkérdeztem már sok embert, de állítólag normális.

Egyébként nagyon sok babahajam nől. Azt mondták az mind pótolja azt ami kihullik.

Érdemes esetleg orvoshoz fordulni?

2013. aug. 26. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért menj el, ártani biztos nem ártasz vele, legalább kiderül, ha esetleg vashiányod vagy egyéb gondod van. :)
2016. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!