Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha többet azt mondják, hogy...

Ha többet azt mondják, hogy nem állnak jól az a hajszín, akkor tényleg hagyjam?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, feketére akarnám.

De sokak szerint nem állna jól.

Ha azt mondják, tényleg hagyjam?



2013. aug. 26. 08:53
 1/2 .Sandara. ***** válasza:
Nekem is ezt mondták, de mikor megláttak feketén mindenkinek bejött :D am ha feketére szeretnéd, akkor szerintem kékes fekete legyen az marha szép *-*
2013. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ért a divathoz, színekhez. Rengeteg ember csak így akarja lebeszélni a másikat arról, hogy befesse a haját, magával a színnel van baja, megszokott ezzel a hajjal stb. Sztem vágj bele, festesd be, aztán ha tetszik, szuper, ha meg nem, akkor az úgyis csak festék, majd lenő (vagy átfesteted olyanra, mint amilyen az eredeti hajszíned, így nem is nő le annyira látványosan).
2013. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!