Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen hajszín sötétszőke...

Ez milyen hajszín sötétszőke vagy inkább világos barna?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 24. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
sötétszőke
2013. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
világos barna szerintem.
2013. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez sötétszőke volt, és világosbarna hajfesték lett rá festve..

nekem is ilyen lett:)

2013. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez egy eredeti hajszín:) itt nincs festve pont azért kérdeztem mert szőke lettem de visszakartam az eredetire befestettem középszőkével és még mindig nem az igazi szóval gondoltam rá egy perfect mousse sötétszőkét szerintetek hasonlít rá? googlen nézzétek meg:)
2013. aug. 25. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
a bolti hajfesték mindig sötétebb, mint amit ráírnak, így ha sötétszőkét akarsz kapni, akkor a középszőkét vagy világosabbat kell rákenned...Én ugyan másik márkával jártam már pórul, pl a világosbarna az fekete, a sötétszőke meg közép-sötét barna:D.Persze a fodrászkellékes festékekkel jobban jársz, ott tényleg olyan lesz, mint amit ráírnak:D Én festettem már ezzel a habállagúval, aranyszőkére (ami vöröses-meleg árnyalatú sötétszőke lett) és világosszőkére (ami kb 1-2 árnyalattal világosabb, mint a sajátom)
2013. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!