Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik ez az új trend?...

Hogy tetszik ez az új trend? Csináltatnátok ilyen hajat? Szerintetek divat lesz, mint az ombre?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 26. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Heee??Ez nagyon sz@r!!
2013. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy divat lesz, de csak tavasszal vagy nyáron. Azok a képek amik ott vannak nem tetszenek, de ha csak egy kicsit világosabb, akkor jól is nézhet ki. Biztos van akinek jól áll, én nem csináltatnám meg.
2013. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dolli. ***** válasza:
Fotókon tetszik. Majd meglátjuk, élőben is fog-e. (Nem csináltatnék.)
2013. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem tetszik. nem. biztos divat lesz, de a 9 órát nem fogják sokan bevállalni.

én eleve csakazértse szoktam olyat csináltatni, ami minden második nőnek van

2013. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah, az már úgy elég gáz, hogy minden másodiknak olyan van, mint az új trend, lásd ombre. Már az is ciki inkább ahogy olvasom.
2013. aug. 26. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Tetszik, de nem annyira mint az ombre. Amúgy nem csináltatnék.
2013. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és csináltatnék is, csak nem ennyire elütő színben :)
2013. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Uramisten. Bizonyos feltűnősködő körökben divatos lehet, de akkora trend nem lesz, mint az ombre. Azért nem, mert a jól elkészített ombre még úgy-ahogy természetes hatású, hordható... ezt meg kb. a feltünitisz viszketitisztől szenvedő, "mekkora rohadt nagy egyéniség vagyok" divatozók fogják viselni.
2013. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismét egy olyan divathullám, amit inkább elkerülök.

Az előttem válaszolóval egyet tudok érteni, egy jól elkészített ombre tényleg hordható, ez viszont maximum fotókon, napfényes helyre beállítva nézhet ki jól (vagy még jól se, mert szerintem nem). Képzeljük el egy borongós, téli napon mennyire bénán festene.

Az a 9 óra, ami alatt elkészül meg rettentő sok.

2013. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi új. A 9 óra nem feltétlenül jelenti azt, hogy minden esetben ennyi ideig tart. Mellesleg az ombre hajat is úgy kell elkészíteni, hogy alulról-belülről haladva tincsenként kell felkenni a szőkítőt (vagy festéket), tehát az is macerás.

Nekem amúgy tetszik, ha szépen, szakszerűen van elkészítve.

2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!