Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor hajmosás után megszárad...

Amikor hajmosás után megszárad a hajam akkor nagyon dús, feláll a sok kicsi hajszál és hatalmas a fejem. Használok balzsamot (nem is keveset) és mégis olyan. Tudnátok segíteni hogy miket használjak a hajamra?

Figyelt kérdés
Egyébként úgy szoktam lelapítani a sok hajszálat hogy kivasalom a hajam, de már nem akarom olyan intenzíven vasalni mint eddig, mert úgy lassabban nő. Meg mostanában már a hajvasalás nem segít úgy ahogy régen.

2013. aug. 26. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Ugyanez a probléma nálam is..:/
2013. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szintén csak nekem nem csak hajmosás után hanem nekem ilyen a természetes és utálom mivel egyenes és nagy mint egy oroszlán! :D
2013. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanez..:/ nekem akkor szokott kicsit lelapulni a hajam, hogy este mosom, és mikor alszok akkor elfekszem, így reggelre egy fokkal jobb...énis vasalom :S ha gondolod akkor csináld azt hogy megmosod, alszol, és másnap befonod és úgy vagy pl suliba. ez is szokott segíteni valamennyit mert nem áll annyira szét. a sok kicsi hajszálat említettem a fodrászomnak, ő azt mondta azért van mert száraz a hajam, és ajánlotta hogy tegyek rá ricinus olaj-pakolást (a hajam végére kb a feléig teszem rá a ricinus olajat aztán feltűzöm, 1-2 órát így hagyom, utána hajmosás).
2013. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a ricinus olaj neked segít? Mielőtt felteszem vizezzem be a hajam?
2013. aug. 28. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!