Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű festéket vegyek...

Milyen színű festéket vegyek ha az eredeti hajszínemet szeretném visszakapni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyonvilágos szőke vagyok, az eredeti színemet nemtudom hova sorolni.. kép: télen ilyen, nyáron ha kiszívja a nap aranyszőkés [link]

Szeretném visszaállítani az eredeti hajszínemet de gondba vagyok vele.. még tavaly befestettem középszőkére ami nagyon hasonló volt a hajamhoz, de kicsit sötétebb lett mint az eredeti és szürkészöldesebb.(f*s színű)(hálistennek később kikopott a fele)

Fodrászra most nincs pénzem, tudnátok valami tanácsot adni hogy milyen festéket vegyek? ( ami hasonlít rá, hogy ne legyen gáz ha lenő.. márka szín..)


2009. okt. 30. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

garnier color naturals 7es árnyalata, sima szőke.


[link]

2009. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, megnézem és kép alapján köze sincs az én hajamhoz.. most vettem egy doboz natural and easy-t sötét szaténszőkét, minta alapján valami olyasmi volt, remélem szép lesz.:)
2009. okt. 31. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem ugy néz ki. de nekem is ilyen hajam van mint neked és amugy is sötétebbre fogja mindig mint a képen van. de a legjobb az lenne ha fodrásztól kérnél tanácsot!
2009. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!