Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dalacin oldattól mennyi...

A dalacin oldattól mennyi időn belül múlnak el a pattanások?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben nem múlnak el,de egy idő után kevesebb lesz :)én is ezt használom,de kevés volt úgyhogy mellette még Lubexilt használok,elég pattanásos volt a bőröm de most már kitisztult 17/L
2013. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a másik az mennyibe kerül?
2013. aug. 27. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
olyan 2000 körül..csak az a baj,hogy nekem csak ez jó az arcomra,nemrég elfogyott és gyógyszertárról gyógyszertárra jártunk hogy hol lehet kapni,aztán végül esztergomban sikerült beszerezni.De ajánlom neked,nagyon jó és egy hét alatt tiszta lesz az arcod. :)
2013. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BIGWIZ válasza:
a dalacinnal bármikor bekentem egy pattanásos felületet, másnapra csak még jobban bedurrant, szóval nekem arról nincsenek pozitív tapasztalataim
2013. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!